Calculator Materiale
Cerere de oferta

Корисна інформація

Правила, які необхідно дотримувати при виконанні кладки

Перед муруванням стінових блоків вони повинні бути вологими Кладка блоків почнеться з кута, їх накладають на шар розчину який був вирівнений раніше до необхідного рівня Ткацтво виконується з зміщенням вертикальних швів на ½ довжини цегли або не менше 10 см у разі блоків а по товщині стінки на ½ довжини цегли або блоку.

 

Читати повний текст статті

Низкі витрати, з цеглою Брікстон

Ще на стадії проектування, ви можете вирахувати необхідний вам обсяг цегли на базі спеціалізованої програми на сторінці Корисне для уникнення зайвого матеріалу. При виконанні кладки , економити робочий час (за великих форматів) і витрачаєте менше розчину на кубічний метр кладки. Витрата арматурної сталі і бетону може бути нижче за опору на стиснення продуктів. Крім того, ви можете відмовитися повною міроювід ізоляційних матеріалів, із-за теплового комфорта , який забезпечують цегли Брікстон

Читати повний текст статті

Цегла Брікстон сильніше, ніж передбачає закон!

Одна цеглина Брікстон може витримати вагу будинка! Якістью сировини, з якої її виробляють технологією виробництва і самовідданостью тих, хто виробляє його, Брікстон є мірою міцності і довговічності. У той час як румунські сейсмічні положення проектування вимагають, щоб межа міцності на стиснення конструктивних елементів кладки,була принаймні рівна 7,5 Н / мм ², результати лабораторних випробувань стосовно цегли Брікстон з вертикальними порожнечами в середньому вище 25 Н / мм ². 

Читати повний текст статті

Цегла Брікстон це здоровий матеріал

Будівельні матеріали мають сильний вплив на здоров'я та якість життя в будинку. Забруднена екологія це не тільки на дворі ! 45% європейських домогосподарств вважаються вологими і 40% їхніх жителів страждають через це. Вологість стін означає відсутність комфорту та неприємний аспект. Крім того, сприяє поширенню плісені (які є алергенними), кліщів і жуків і є обтяжуючим фактором респіраторних захворювань (алергічних та інфекційних), особливо для маленьких дітей.

Читати повний текст статті

Цегла Брікстон забезпечує безпеку під час землетрусу

Безпека вашої родини, безпека і вартості зроблених інвестицій, вартість мурування, обслуговування та експлуатації має значення коли вирішуєти яким матеріалом ви будете будувати будинок. З часом, ви можете змінити колір стін, штукатурні та столярні вироби, але стіни не можут бути змінені. У цегляному будинку, ваша родина буде в безпеці. Ви захищені від стихійних лих (землетрусів і повеней) або нещасних випадків (пожежі). І ваше здоров'я буде в безпеці в будинку, побудованому з здорового матеріалу.  

Читати повний текст статті

Яку цеглу Брікстон вибрати?

Тепер легко вибрати саме ту цеглу, яка вам потрібна. Відповіж на два простих питання і знайди найкращі продукти для вашого проекту.

1. Яку стіну я хочу побудувати?

Зовнішнью стіну, яка будить під впливом непогоди та кліматичних змін , чи внутрішнью стіну, середовище яких залишається відносно постійним ?

Читати повний текст статті

Рамкова структура проти несучей кладочной структури : Елементи опора

Основна відмінність між цими двома структурами рамковой та несучей є елемент опору.

Таким чином:

  • у рамкових конструкціях елементи опору це стовпи і балки
  • в несучих кладочних конструкціях, елемент стійкісті це стіни , у той час як стовпи несучої кладочної конструкції призначені взяти частину сейсмічної сили 

Читати повний текст статті

Будуєти хату! Ви точно знаєте, скільки цеглин вам потрібно купити і скільки це буде коштувати?

Як правильно виразити ціну цеглиУ леїях за кубометр кладки або леїях за кубометр, цегли?

Проект вже готовий, архітектор підрахував, скільки цегли вам потрібно, і початнаєш бродити по магазинам будівельних матеріалів, шукая найкращі ціни.

Читати повний текст статті

Типи структур

Вибір типа структури залежить від:

  • назначення побудови : визначає вертикальні і горизонтальні розділи , для забезпечення комфорту і умов експлуатації;
  • розташування будівля впливає: на тип фундамента і висоту будівлі;
  • режим висоти: визначає тип структури (великі висоти визивають великізусилля)
  • матеріали використовані у побудові,
  • технологія виконання.

Читати повний текст статті