Calculator Materiale
Cerere de oferta

Cкачать

Брошура Брікстон  цегли

Брошура Брікстон цегли

Гамма Брікстон включає широкий спектр різних продуктів. В склад першої серії входят цегли Брікстон признаних серед будівельних матеріалів в Румунії завдяки їх високої якісті і різноманітності цегли, яка підходить для всіх типів кладки. Докладніше про якості і характеристики продукції можна знайти в брошурі Брікстон , яку ви можете завантажити на свій комп'ютер за допомогою стрілки що є справа презентації.

Descarca!
Посібник мурування цеглою

Посібник мурування цеглою

 Посібник установки цегли поясняєт крок за кроком кожен етап мурування цеглами, залежно від типу будівлі і цегли , що використовується для цього. Щоб найти правильний шлях побудови хати або будь-якого іншого типу побудови , яким чином мурувати кожний ряд цегли , а також подробиці про те, який розчин, цемент або арматуру необхідно використовувати для кожного типу будівлі і цегли Ви можете завантажити брошуру, одним кліком миші на заголовок або натиснувши на стрілку що праворуч.

Descarca!
Технічна специфікація

Технічна специфікація

Ця специфікація містить загальну технічну інформацію, стосовно якісті виконання будівельно-монтажних робіт, контролю якості та пов'язаними з ними роботами Щоб зрозуміти більше про весь процес і кроки, які неохідно слідувати при будівництві будинку неохідно увійти / завантажили спеціфікацію кліком на заголовок або на стрілку що праворуч презентації.

 

Descarca!
Умови пректування

Умови пректування

Умови проектування надают комплексну інформацію про все, що включає в себе будівництво будинку: від характеристик, які повинне мати місце , де буде будуватися дім на максимальну кількість рівнів, яку може мати будівля відповідно до сейсмічної карти округів Румунії і до типа та способа використання матеріалів. Повна інформація, яка представлена ​​в буклеті може бути використана доступом/кліком по назві або по стрілці що праворуч текста.

Descarca!
Brikston Klinker – Посібник мурування

Brikston Klinker – Посібник мурування

Brikston Klinker це керамічна плитка, яка має роль надання унікального зовнішнтого вигляду як будинкам так і заборам, камінам або печам. Як різноманітність відтінків кольорового діапазону так і легкість мурування керамічної плитки Brikston Klinker можна переглянути і завантажити, кліком на посилання/ліннк або на стрілку що праворуч текста

Descarca!
Заява відповідності ЕС Klinker

Заява відповідності ЕС Klinker

Щоб завантажити Заяву відповідності типу ЕС , встановлену на европейському рівні, заява яка підтверджуює якості плитки Klinker Brikston, а також і характеристики які просуває Брікстон відносно до них , досить отримати доступ,кліком на зображення що є ліворуч або натиснувши на стрілку що праворуч від описі.

Descarca!
Флаєр Brikston Klinker

Флаєр Brikston Klinker

Klinker Brikston захищає зовнішні стіни будинку від природних чинників. Будь то вітрер чи дощ, будь то заморожування-відтавання керамічна плитка Brikston Klinker витримує більше 100 циклів. Крім цього інший внесок стосується дизайну , завдяки сполучення відтінків фанеру, таким чином, будь-який будинок стає будинком наповнений оригінальності та індивідуальності. Складність типів керамічної плитки Klinker Brikston може бути оцінена завантаженням посилання та флаєра при помощі стрілок що праворуч.

Descarca!
Деталі  AutoCAD

Деталі AutoCAD

Детальна інформація про Auto CAD, представляє спосіб мурування з цеглою Brikston іх розміщення відносно до усіх існуючіх елементів будівлі.

Завантаження матеріалу можно доступом до стрілка що вправоруч тексту і збереження архіву.

Descarca!
Вогнестійкість несучих і ненесучих стін вимуровані і з керамічних блоків Брікстон

Вогнестійкість несучих і ненесучих стін вимуровані і з керамічних блоків Брікстон

Керамічні блоки Брікстон включені в найвищий клас реакції на вогонь: Евроклас A1. Вони запобігають поширенню вогню і не втрачають несучу здатність при високих температурах.

Descarca!
Сертифікат ISO 9001

Сертифікат ISO 9001

Сертифікат є підтвердженням системи менеджменту якості Брікстона для виробництва цегли та інших будівельних виробів з випаленої глини, у відповідності з європейськими стандартами ISO 9001:2008 / Изд.4. Для перегляду детальной інформації про сертифікацію вам потрібний доступ до стрілки що праворуч тексту а , щоб зберегти сертифікат рекомендуються наступні кроки, дійсні для відкриття файлу: доступ до кнопки File (угорі ліворуч) потім Save as і збереження в вфайлі де це необхідно.

Descarca!
EС- Заява відповідності ЕС

EС- Заява відповідності ЕС

Щоб скачати декларації відповідності які підтведжують прирівнення та сертифікацію продукції Брікстон до європейських стандартів і вимог, вам необхіден доступ до стрілки що праворуч опису і зберегти його на своєму комп'ютері.

Descarca!