Calculator Materiale
Cerere de oferta

Прес-релізи

Брікстон переїжджає в новий будинок

опублікований12.04.2012 \ Завантажити статтю

Кераміка  Ясси відкриває  нову онлайн-платформу, в якості  офіційного сайту компанії: www.brikston.ro. Цей електронний інтерфейс представлений в абсолютно  новому форматі, що значно полегшує навігацію і доступ до повної інформації як у  галузі будівницьких  матеріалів так  і відносно конструкцій в цілому і доповняє інформацію про те, що важливо знати, в будівництві і додаванні  особистості для  будинку. Нове обличчя безпосередньо стосується кінцевих бенефіціарів, архітекторів, дизайнерів, бізнес-партнерів і тих, хто хоче побудувати будинок.

Читати повний текст статті

Кераміка Ясси є єдиним виробником цегли в Румунії з трьома сертифікаціями систем менеджменту

опублікований14.03.2012 \ Завантажити статтю

Кераміка Ясси, один з провідних виробників будівельних матеріалів в Румунії, отримав сертифікат системи менеджменту здоров'я і професійної безпеки (СПБ) відповідно до SR.OHSAS 18001:2008р.  

Читати повний текст статті

Кераміка Ясси нихтує кризу

опублікований14.02.2012 \ Завантажити статтю

Кераміка Ясси записала оборот вище, ніж у 2008 році. Враховуючи, що в період 2008 - 2011 ринок кладки знизився на 37% за обсягом і 64% за вартістю, Фірмі Кераміка вдалося збільшити оборот в 2011 році на суму понад 65,6 млн. леїв (~ 15.500.000 євро), перевищивши результат 2008 року, коли почалася економічна криза.

Читати повний текст статті

Брікстон запустив Чкрвоний будинок

опублікований11.07.2011 \ Завантажити статтю

Брікстон запустив Чкрвоний будинок, який пропонує ряд безкоштовних консультативних послуг тим, хто хоче побудувати будинок, наприклад, рекомендація дизайнера, найкраща ціна, в тому числі транспорт, національний розподіл, технічну підтримку, демонстрації на місці чи управління будівельної площадки. Крім того, цю програму можна знайти в Інтернеті спеціальне програмне забезпечення, яке точно розраховує кількість продуктів, необхідних для реалізації того чи іншого проекту, і загальну вартість цих матеріалів.Таким чином бенефіціари будут точно знати, скільки цегли купити і її вартість, уникаючи додаткових витрат і тримати бюджет під контролем, навіть на стадії проектування.

Читати повний текст статті

Кераміка Ясси запускає БРАК

опублікований31.05.2011 \ Завантажити статтю

Кераміка Ясси оголошує запуск найбільш інноваційного продукта компанії: новий матеріал для кладки БРАК. Найменовання БРАК є потужним і повним сенсу, результатом поєднання термінів: Брік і AAC (цегла ААС англійською мовами). Таким чином, всі потенційні клієнти і споживачі можуть вивести зразу найбільш важливих переваги від використання БРАК: БРАК є міцним, легким і вигідним, оскільки вона поєднує в собі найважливіші якості з цегли і AAC.

Читати повний текст статті

Найкрепка цегла Румунії, тепер і в Молдові

опублікований04.04.2011 \ Завантажити статтю

Кераміка Ясси завозит в Республіку Молдову найскладнішу будівельну цеглу, Брікстон. Нова концепція вважається , серед найбільш значних найменованій в цій галузі і містить усі якості необхідні для будівельних цеглин: стійкість, низька теплопровідність та маневрування. Випробування показали, що Брікстон в 4 раз сильніше, чим цк передбачено законом Румунії і може витримати вагу будинку.

Читати повний текст статті

Кераміка Ясси запускає Брікстон , найбільшстійкую цеглу із Румунії

опублікований19.09.2008 \ Завантажити статтю

М. Ясси, 19 вересеня: Кераміка Ясси офіційно запустила новий бренд Брікстон у присутності великої аудиторії складеной з архітекторів, інженерів, дистриб'юторів, партнерів і журналістів.

Читати повний текст статті

Кераміка Ясси будує новий завод

опублікований23.05.2008 \ Завантажити статтю

Кераміка Ясси продовжує серію інвестицій для того, щоб стати лідером на прфільному ринку. Компанія потроїть існуючі виробничі потужності в наступному періоді. Інвестиційна програма складає 45 мільйонів євро, сума, затверджена на останньому генеральному засіданні акціонерів компанії, 27 березня 2008р.

Читати повний текст статті

Амбітні плани Кераміки Ясси

опублікований24.10.2007 \ Завантажити статтю

Новий акціонер Кераміки А.Т. Ясси має намір стати лідером на профільному ринку. Advent International, один з найбільших управляючих фондами на румунському ринку, контролюючий 66% пакету акцій компанії з липня місяця 2007 року.

Читати повний текст статті