Calculator Materiale
Cerere de oferta

Застосування продуктів

Будівництво унікального грилі/гратара з Brikston

Читати всю статтю

Грилі / гратар побудований з використанням цегли Брікстон

Якщо ви хочете побудувати гріль/ гратар вдворі чи камін або плануєти тільки побачити найрізноманітніші моделі ми рекомендуємо переглядати зображення нижче.

Читати всю статтю

6 кроків до мрії гриль/гратара

Для грілі/грарара доведенго до досконалості, має бути прийнято до уваги цілий ряд факторів, без яких вам буде важко будувати.

Читати всю статтю

Що потрібно, щоб побудувати гриль/гратар

Читати всю статтю

Використання виробів Брікстон для будинків і хат

Будівництво та оздоблення будинку є одним з найбільш важливих кроків у житті людини. Для того щоб це було зроблено як слід рекомендуємо серію фотографій, де можна побачити укладання,мурування і результати використання цегли Брікстон а також і нового будівельного матеріалу БРАК і керамічної плитки Brikston Klinker.

Читати всю статтю

Огорожі/забори з покриттям Klinker Brikston

Від будівництва будинку чи розширення побудови і до споруджування забора , цегла Брікстон і керамічні плитки Brikston Klinker і тут знайдут пригоду і нададут ноту оригінальності огорожі.

Читати всю статтю

Прикраса саду з Brikston Garden

Сад це місце, щоб вирватися з повсякденного життя, який повинен забезпечити відпочинок і добрий настрій Але все залежить від того, як він влаштован , таким чином, щоб відповідати вашій особистості. У цьому на поміч вам приходить Brikston Garden і ряд прикладів шодо влаштування вашого саду, алеї, горщиків з квітами, так що слово, яке характеризує зображення що нижче - бути унікальним.

Читати всю статтю